služby a zprostředkování


SLUŽBY

udělejte si představu o tom, co všechno pro vás můžeme udělat

tvorba webových stránek

S námi máte záruku, že za své peníze dostanete to, co potřebujete a očekáváte. Na každou část návrhu a realizace je přidělen specialista na danou činnost.

více informací...

on-line marketing a SEO

Připravíme strategii na míru, kterou následně realizujeme. Zvolíme nejvhodnější reklamní kanály a způsoby propagace. Měsíční reporty a vyhodnocení jsou samozřejmostí.

více informací

správa webů, webhosting

Zajišťujeme webhosting a správu webových stránek, e-shopů a internetových projektů. Doba odezvy je rychlá a požadavky řešíme vždy okamžitě...

více informací...
"Pojem like nebo follower je pro vaši společnost stejně důležitý jako sám produkt, který prodáváte "

sociální sítě

Nechte správu sociálních síti na nás. Vypracujeme komplexní strategii marketingu. Stanovíme si krátkodobé i dlouhodobé cíle a způsoby jejich vyhodnocení.

tiskové služby

Realizujeme malonákladový, velkonákladový i velkoformátový tisk prováděný na nejmodernějším zařízení. Svěřte nám kompletní realizaci propagačních a prezentačních materiálů.

grafické služby

Vytvoříme pro Vás moderní a kvalitní grafiku, logotypy a firemní design, tiskové materiály, nebo design obalů, který prodává. Posuneme vaše podnikání dopředu.

foto & video

Někdy, realizace pokulhává za nápadem a naopak. Pomůžeme Vám s profesionálními snímky a videm pro váš web, prezentaci či instagram. Kvalita a zpracování je vizitkou vašeho podnikání.

 

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

podnikání v dnešní době je převážně o kontaktech, vztazích s klienty a jejích síle

Zprostředkování kontaktů a prodeje

Zprostředkování je specifická oblast korporátního businessu, kdy Vám na základě konzultace dokážeme pomoci ke kontaktům, které mohou raketově nastartovat vaše podnikání, nebo vás napojit na teamy profesionálů z jiných oblastí za výhodnějších podmínek.