“POMŮŽEME VAŠÍ FIRMĚ UDĚLAT DOJEM”

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ V OBLASTI MARKETINGU & PR


Pokud chcete být úspěšní, musíte se zaměřit na konkrétní cíle a hledat co nejlepší způsoby k jejich dosažení. My v B2B Promo věříme, že náš komplexní servis v oblasti marketingu a PR pomůže vašemu podnikání růst a být vidět. V rámci širokého portfolia činností vám pomůžeme od prvních kroků až po systém vedení úspěšné firmy.


Jak vypadá
spolupráce s námi

Nechceme vás vystavovat dalšímu tlaku okolního světa, proto fungujeme z 99% na doporučení. Pokud máte problém nebo se chcete jen na něco zeptat, jednoduše se s nám ozvěte.


FÁZE 1

DEFINICE

Na schůzce nebo po telefonu je vždy nejzásadnější najít cíl a definovat problém, který brání v jeho dosažení. Pojďme se na to tedy podívat systémově a odhalit, kde se stala chyba.

FÁZE 2

ŘEŠENÍ

To je oblast, kde se cítíme jako ryba ve vodě. Návrh řešení, přímo pramenícího ze zadání nebo realizace zakázky dle návrhu, je to nejpodstatnější co nás dovede ke společnému cíli a vaší spokojenosti.


FÁZE 3

VÝSLEDKY

Po nastavení všech klíčových bodů naše práce rozhodně nekončí. Naopak začíná fáze druhá dlouhodobá, která má za cíl celkový růst vašeho podnikání.


JAKÝ MARKETING POTŘEBUJI ?


Na rozvoji vlastního podnikání je nejtěžší udělat první rozhodnutí a přiznat si, že pohled profesionála je opravdu to, co vede k lepším výsledkům. Naší prací je jasně definovat produkt, myšlenku nebo směr a podívat se na váš business z několika pohledů. Jinak se na vás bude dívat klient, kterému je 17 let, jinak pochopí vaše podnikání babička a jinak IT specialista.